Neděle, Srpen 18

OnePlus na twitteru poodhalilo vzhled OnePlus 5

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

O možné podobě smartphonu OnePlus 5 jsme u nás již psali. Tehdy jsme však znali pouze neoficiální snímky a spekulace. Společnost OnePlus však nyní na svém twitteru zveřejnila oficiální podobu chystaného smartphonu, který se světu oficiálně představí skrze live-stream již 20. června.

Jak můžeme vidět na snímku, OnePlus 5 se ze zadní strany zcela nepopiratelně inspirovalo designem iPhonu 7 Plus. To může být trochu zklamáním, vzhledem k tomu, že předchozí generace telefonů této značky si vždy šly svou vlastní designovou cestou.

Porovnání vzhledu iPhonu 7 Plus a OnePlus 5

Z dalších informací můžeme potvrdit, že OnePlus 5 přijde s duálním fotoaparátem, podobně, jako zmíněný iPhone 7 Plus. Jakým způsobem však budou dva fotoaparáty spolupracovat, zatím nevíme.

Z předchozích úniků víme, že telefon by měl být opravdu špičkově vybaven, co se týče hardwarové výbavy. Procesorem by zde měl být Qualcomm Snapdragon 835 doplněný o 6GB RAM paměť, kapacita vnitřní paměti by měla dosahovat až 256GB.

Na oficiální představení telefonu a potvrzení nebo vyvrácení těchto údajů si budeme muset ještě pár dní počkat. Smartphone OnePlus 5 bude oficiálně představen světu již 20. června přes internet pomocí živého video streamu.

Zdroj: Techradar.com

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď