Neděle, Srpen 18

Oreo to na Samsungy S8 v tomto roce nestihne. Pravděpodobně vyjde v lednu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung aktuálně vypouští čtvrtou verzi Androidu Oreo pro beta testery, kteří se do programu zapojili. Mělo by se jednat již o poslední aktualizaci, poslední již bude ostrá a pro všechny.

Samsung nenechává nic náhodě a díky beta programu chce vyladit novou aktualizaci tak, aby minimalizoval co nejvíce problémů při aktualizacích. Možná i proto to aktualizace nestihne pro všechny uživatele ještě tento rok, ale v lednu 2018. Dle konverzací na internetu se však Samsung vyjádřil, že v lednu aktualizace vyjde, pokud vše bude dobře. Pokud by se vynořily nějaké komplikace, aktualizace vyjde až v průběhu února.

Do beta programu se mohli zapojit běžní uživatelé s vlastním rizikem, že telefon nemusí být spolehlivý a aplikace můžou neočekávaně padat. Pokud se však řadíte mezi nadšence, kteří by již nyní chtěli testovat Oreo, musím vás zklamat – Samsung beta program je totiž dostupný pouze ve velkých zemích. První vlna aktualizací na Android 8 Oreo se bude týkat Samsungů Galaxy S8 a S8+, poté phabletu Note 8. Nakonec začnou postupně vycházet aktualizace na zařízení nižších řad.

Zdroj: Android Headlines

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď