Středa, Leden 16

Ovládání Spotify by se mělo řidičům brzy usnadnit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Spotify je bezesporu největší platformou pro streamování hudby na světě. Její ovládání za volantem však není ideální a vývojáři Spotify si toho jsou zřejmě vědomi.

Na Redditu se totiž objevily první zmínky o chystaném módu pro řidiče, na který mnoho posluchačů netrpělivě čeká. Uživatel s přezdívkou Chris54721 totiž nahrál tři obrázky, které prozrazují nové prostředí s většími tlačítky. Malým emblémem auta v levém dolním rohu rozhraní aplikace se při běžném používání bude dát spustit toto rozhraní.

Ve středu rozhraní pro ovládání v autě se ještě objevuje tlačítko mikrofonu, pomocí kterého bychom mohli teoreticky hlasově ovládat přehrávání, říkat si o různé písničky, či si nechat jednoduše říct, co právě hraje nebo bude hrát. To by totiž eliminovalo kontrolování displeje telefonu, na kterým je text často malý a nepřehledný, díky čemuž ztratíte přehled o provozu na dobu, která by mohla být osudná.

Kdy se tato funkce dostane do plné verze aplikace, která je dostupná široké veřejnosti, zatím není známé. Jisté je, že Spotify s tímto módem již delší dobu koketuje a nyní ji i testuje, což by mělo znamenat, že bychom se mohli dočkat poměrně brzy.

Zdroj: The Verge

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď