Středa, Duben 8

Plná verze Photoshopu má dorazit na iPady v roce 2019

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Stále více lidí v médiích a zábavním průmyslu na cestách raději sáhne po tabletu, než po notebooku. Adobe hodlá vypustit plnotučnou verzi Photoshopu pro iPady.

Na iOS je aktuálně dostupná odlehčená varianta Photoshopu – verze Express. Ta ale zdaleka nestačí pro opravdu profesionální práci, pouze pro rychlé a relativně jednoduché úpravy. Představte si ale iPad Pro s Apple Pencil.

Budu se snažit ho dostat na trh co nejdříve to půjde. Přetvoření tak sofistikovaného grafického editoru jakým je Photoshop a jeho optimalizace pro moderní zařízení, kterým je třeba iPad, zabere mnoho úsilí a času.

Společnost Adobe plánuje představit nový Photoshop pro iOS na jejich výroční konferenci MAX, která se bude konat v říjnu, avšak reálné uvedení se prozatím hrubě odhaduje na rok 2019. Adobe doposud nepotvrdilo, na kterých modelech iPadu bude možné nový Photoshop využívat.

Zdroj: GSMarena

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď