Středa, Leden 16

Pokémon GO dosáhlo milníku 750 milionů stažení

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Hra Pokémon GO zažila svůj největší boom v minulém roce, kdy si ji pár měsíců po uvedení stáhlo na 500 milionů hráčů. Dosažení dalších 250 milionů stažení se hra dočkala až poměrně nedávno, a to i přesto, že se o ní již tolik nemluví a trend této hry již téměř pominul.

Hra byla vydána v červenci minulého roku. Niantic, společnost, která za hrou stojí, oznámila, že hru si stáhlo za celou dobu již 750 milionů uživatelů. To je jistě velmi významný milník, ovšem uvědomíme-li si, že prvních 500 milionů stažení hra nasbírala za několik měsíců po uvedení, je vidět, že o hru již zdaleka není takový zájem jako v minulém roce, kdy to byla novinka a všude se o ní mluvilo.

Na oslavu jednoho roku existence hry Niantic plánuje přidat nové aktivity a eventy a další vylepšení. Bude také pořádat Pokémon GO fest, festival zaměřený na Pokémon GO. Festival se bude konat 22. července v Chicagu, a další podobné akce budou časem následovat.

Pokémon GO
Pokémon GO
Developer: Niantic, Inc.
Price: Free+
Pokémon GO
Pokémon GO
Developer:
Price: Free+

Zdroj: GSMarena.com, nianticlabs.com

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď