Neděle, Srpen 18

Prohlížeč Chrome se brzy naučí utišit jednotlivé weby

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Všichni to známe. Buď pravidelně, nebo občas zavítáme na weby, které automaticky spouštějí otravná videa či reklamní bannery se zvukem.

Google však již nyní koketuje s funkcí, která by umožnila ztišit jednotlivé domény. Možnost se objeví při kliknutí na zelené https před URL nebo na šedivém informačním znaku, pokud jste na doméně, která nemá https. Funkce se totiž nyní objevila v Chromu Canary, což je experimentální a někdy nestabilní prohlížeč, prostřednictvím kterého Google nasazuje a testuje nové funkce.

Pokud tento prohlížeč máte, tuto funkci odemknete pomocí zapnutí této funkce v chrome://flags:

-enable-features=SoundContentSetting

Pokud tedy takto utišíte doménu, zůstane ztišená, dokud ji opětovně nedáte povolení k přehrávání zvuku. Tato funkce by se měla objevit v následujících měsících v některé z automatických aktualizací prohlížeče Chrome.

Zdroj: Android Police

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď