Neděle, Leden 20

Samsung aktuálně vypouští novou aktualizaci pro modely S8 a S8+

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung v těchto dnech v České republice vypustil aktualizaci s označením G950FXXU1AQG5 (platí pro model S8). Přináší několik vylepšení a nový balík bezpečnostních oprav pro červenec.

Z popisu aktualizace se dozvíme prakticky jediné – Samsung je opět skoupý na slovo. Dozvídáme se tedy o vylepšení stability aplikace fotoaparát. Dalším důležitým bodem aktualizace je vylepšení stability bezdrátového nabíjení.

Nejdůležitější je ale samozřejmě implementace nejnovějšího bezpečnostního balíku oprav pro operační systém Android. Celá aktualizace má velikost něco přes 750MB a velikost se s modelem S8+ může lišit (nemáme ho bohužel dostupný). Aktualizace je vypuštěná již delší dobu, ale nyní již na naše zařízení v České republice dorazila (ověřeno na dvou zařízeních). Celý proces aktualizace trval zhruba 10 minut.

Foto: Tech Revue

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď