Středa, Leden 22

Samsung dnes uvádí do prodeje nové Galaxy S9(+). Přinášíme seznam nových krytů a přislušenství

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jak jsme se již zmiňovali v článku o novinkách přicházejících s modelem Galaxy S9 a Galaxy S9+, oficiální celosvětové zahájení prodejů odstartovalo právě dnes. Našim čtenářům tedy přinášíme kompletní seznam ochranných krytů a příslušenství, které můžete se svým novým telefonem rovnou zakoupit.

Flipové pouzdro LED View

LED View pouzdro nabízí unikátní zpracování s novými materiály. O notifikacích a událostech vás informuje rozšířený LED displej, nyní poprvé s řadou barevných diod, které si můžete přizpůsobit. Vyberte si znaky pro jednotlivé volající a ovládejte svůj telefon pohodlně i v zamčeném módu – přijímejte hovory, upozornění či ovládejte budík. Flipové pouzdro LED View je k dispozici v černé, modré a fialové barvě. Doporučená maloobchodní cena je 1 599 Kč.

Flipové pouzdro Clear View se stojanem

Unikátní Clear View pouzdro je víc než jen ochranným pouzdrem. Nabízí okamžitý přehled o událostech díky funkci Always on Display, a navíc umožňuje přijímání a odmítání hovorů, budíků a upozornění a ovládání hudebního přehrávače i v zamčeném módu. To vše je doplněné o možnost jeho využití jako stojanu např. pro sledování filmů. Flipové pouzdro Clear View se prodává v černé, modré, fialové a zlaté barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 399 Kč.

Kryt Alcantara

Zadní kryt v koženém vyhotovení Alcantara je zajímavý svým provedením, které zároveň nabízí dostatečnou ochranu telefonu. Odolný kryt ochrání váš telefon, a navíc ho můžete pohodlně umýt vodou a mýdlem. K dispozici je v černé, modré, mátově zelené a červené barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 199 Kč.

Tvrzený ochranný zadní kryt se stojanem

Velmi odolný kryt, který splňuje americkou certifikaci odolnosti MIL-STD-801 (proti pádům a na teplotní rozsahy). Součástí je i šikovný integrovaný stojan pro jednodušší práci a sledování obsahu. K dispozici je ve stříbrném a černém provedení za doporučenou maloobchodní cenu 999 Kč.

Látkový odlehčený zadní kryt

Nejnovější přírůstek do rodiny originálních pouzder Samsung se vyznačuje neuvěřitelnou lehkostí a designem, inspirovaným nejúspěšnějšími módními ikonami historie. Prodává se v šedém a červeném provedení za doporučenou maloobchodní cenu 799 Kč.

Silikonový zadní kryt

Praktický zadní kryt pro jednoduché uchopení telefonu vyhotovený v pastelových barvách je velmi zajímavým doplňkem. Zároveň telefonu zaručí kvalitní a spolehlivou ochranu. K dispozici je v černé, šedé, modré a růžové barvě. Doporučená maloobchodní cena silikonového pouzdra je 599 Kč.

Bezdrátová nabíječka

I nabíjení telefonu může být elegantní s bezdrátovou nabíječkou, která se postará o plné nabití telefonu. Zároveň s ní nemusíte přerušit sledování videí ani psaní zpráv, protože poslouží i jako stojan, který vám poskytne pohodlný úhel pro vaše sledování. K dispozici je v bílé a černé barvě za doporučenou maloobchodní cenu 1 499 Kč.

Příslušenství si tedy Samsung připravil opravdu hodně a orientace v něm je tedy poněkud horší. Každopádně je z čeho vybírat, avšak výrobce si za příslušenství nechá pořádně zaplatit.

Zdroj a foto: TZ Samsung

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď