Čtvrtek, Prosinec 13

Samsung připravuje smartphone s duálním fotoaparátem

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Mít na zadní straně telefonu 2 fotoaparáty je trendem posledního roku. Apple iPhone má 2 fotoaparáty k zajištění optického zoomu, Huawei například používá dvojici snímačů k vylepšení barevného podání výsledných fotografií. Korejský Samsung se však tomuto trendu prozatím vyhýbal, ani u vlajkové lodi Galaxy S8 tuto funkcionalitu nenabídl. Nyní se však dozvídáme o novém modelu, který by měl dvojici fotoaparátů nabídnout.

Samsung Galaxy C10 se prozatím neobjevil oficiálně, ale díky různým únikům na internetu toho o něm již víme docela dost. Navíc se objevily i rendery zobrazující telefon v celé jeho kráse.

Telefon na první pohled vypadá prostě jako další placka od Samsungu, bez nějakého výrazně odlišujícího prvku.

Na boku zařízení můžeme vidět tlačítko Bixby, které si odbylo premiéru u Galaxy S8. Zdá se, že Samsung to s Bixby myslí opravdu vážně a očekává od něj do budoucna velké věci. Telefon by měl být kovový a nabídnout čtečku otisků prstů zabudovanou v domovském tlačítku. Displej by měl mít 5,5″.

Vzhledem k tomu, že telefon zatím nebyl oficiálně představen, neznáme ani cenu, ani dostupnost či jiné detaily. Na ty si budeme muset počkat až do oficiálního představení.

Zdroj: androidauthority.com, phonearena.com

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď