Neděle, Duben 5

Samsung Galaxy S10 má disponovat duální selfie kamerou

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nadcházející vlajková loď korejského giganta Samsung se s každým únikem informací staví na pozici jednoho z nejočekávanějších zařízení vůbec.

Dalším ze střípků unikajících informací má být skutečnost, že Galaxy S10 má disponovat duální selfie kamerou, respektive pouze jeho větší, plusová varianta. Samsung totiž nyní vyvíjí hned tři různé modely Galaxy S10 s kódovými označeními Beyond 0, 1 a 2. Právě u varianty Beyond 2 se počítá s novou duální selfie kamerou, která by mohla přinést zajímavé benefity, jako např. portrétový režim či režimy různých umělých osvětlení.

Čím se jednotlivé modely prototypů liší?

U varianty Beyond 0, což bude základní varianta Galaxy S10, se počítá s 5,8 palcovým nezakřiveným Super AMOLED displejem, čtečkou otisků prstů na pravé straně zařízení a duální zadní kamerou, která bude umožňovat optické přiblížení, podobně jako u S9+ či u Note 8. Varianty Beyond 1 a 2 mají být dva prototypy Galaxy S10+, z nichž bude pravděpodobně vybrán pouze jeden. U Beyond 1 se počítá s 6,2 palcovým zakřiveným Super AMOLED displejem, trojitou zadní kamerou a jednou selfie kamerou.

Trojitá zadní kamera by se měla skládat z běžného 12MPx snímače, 12MPx tele snímače pro optické přiblížení a z 16MPx super širokého 120° snímače bez automatického ostření. U největší varianty Galaxy S10+ Beyond 2 se počítá s 6,44 palcovým zakřiveným Super AMOLED displejem, čtečkou otisků prstů pod displejem, trojitou zadní kamerou se stejným rozložením, jak jsem zmiňoval výše a dvojitou přední kamerou.

Uvidíme, pro kterou z variant se Samsung rozhodne a zda lze těmto informacím tak daleko od data představení přikládat nějakou důvěryhodnost.

Zdroj:  GSMarena

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď