Čtvrtek, Prosinec 13

Samsung Galaxy S8 Active se ukazuje na nových snímcích

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Před časem jsme psali o tom, že Samsung možná chystá odolnou verzi své vlajkové lodi, model Galaxy S8 Active. Nyní se tyto informace potvrzují, a na internet se dostávají detailní snímky nového zařízení spolu s některými prvky výbavy.

Samsung Galaxy S8 Active by měl na první pohled vypadat jako klasická verze Galaxy S8. Od ní se však bude odlišovat pogumovanou konstrukcí a hlavně tím, že Super AMOLED displej na přední straně již nebude po stranách efektně zahnutý, ale bude klasicky „rovný“. Zahnuté rohy displeje však zůstanou. Displej by jinak měl parametrově odpovídat tomu v klasické Galaxy S8, měl by tedy být vyroben technologií Super AMOLED, měl by mít úhlopříčku 5,8″, rozlišení 2960 x 1440 pixelů a poměr stran 18.5:9. Hardwarová výbava v čele s procesorem Snapdragon 835 nebo 4GB RAM paměti by měla být stejná jako u výchozího modelu, akumulátor by však měl navýšit svou kapacitu na 4000mAh oproti 3000mAh u modelu Galaxy S8. Často kritizovaná čtečka otisků prstů umístěná na zadní straně vedle fotoaparátu by měla též zůstat na svém místě. Přesné rozměry modelu zatím nejsou známy, ale podle zdroje, který měl smartphone v ruce, by měl být zhruba 1,5x tlustší, než klasický Galaxy S8.

Co se týče odolnosti, nový model bude splňovat kromě specifikace IP68, která zajišťuje odolnost proti prachu a vodě, a kterou disponují i klasické verze Galaxy S8, i armádní standard MIL-STD 810G, který certifikuje odolnost vůči nárazům a dalším vlivům životního prostředí.

Jak smartphone bude vypadat se můžete podívat zde:

Na závěr zbývá jen dodat, že nový Galaxy S8 Active se k nám do Česka, stejně jako loňský Galaxy S7 Active, zřejmě nepodívá. S největší pravděpodobností půjde o model určený exkluzivně pro Amerického operátora AT&T.

Zdroj: Androidauthority.com, Androidcentral.com

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď