Středa, Duben 8

Samsung nově nabízí připojištění mobilu Mobile Care. Velmi lákavé ale není

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung představil na tuzemském trhu připojištění Samsung Mobile Care. Za poměrně zajímavý poplatek nabídne ochranu proti neočekávaným situacím.

Snad každému se to už stalo. Telefon vyklouzne z ruky a rozbije se displej či zadní sklo, omylem ho vytopíte nebo ho poškodíte nějakým jiným způsobem. Před tím vás chce nově Samsung ochránit a to za poplatek 159kč měsíčně či za jednorázovou platbu 3399kč na dva roky. V rámci těchto dvou let Samsung zaplatí až dvě pojistná plnění v případě rozbití telefonu.

Služba je tedy za dané peníze poměrně zajímavá, avšak my jsme ještě podrobně proklepli webové stránky Samsungu a narazili jsme na zajímavý háček. Pokud svůj telefon rozbijete a budete chtít opravu v rámci zaplacené pojistky proplatit, budete muset ještě jednorázově zaplatit 1999 korun, což posune celkovou cenu za pojištění tak vysoko, že se možná více vyplatí si případnou opravu zaplatit, či vybavit svůj telefon nějakým krytem.

Pojištění Samsung Mobile Care pro nechtěné poničení vašeho telefonu se vztahuje na zařízení Galaxy S7, S7 edge, S8, S8+ a phablet Note 8. Pojištění je možné zakoupit při nákupu telefonu či do 30 dní od jeho nákupu, pokud ale neutrpěl žádné poškození. Pojištění po uplynutí dvou let zaniká a již nelze obnovit. Případné opravy provádí technici autorizovaných servisů společnosti Samsung a případnou opravou nezaniká záruka na výrobek. Různí prodejci často nabízejí taková pojištění a mnoho lidí při nákupu učiní zbrklé rozhodnutí. Samsung tedy nabízí odstoupení od smlouvy do čtrnácti dnů od jejího sjednaní.

Zdroj: TZ, Samsung
Foto: TechRevue

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď