Úterý, Leden 22

Samsung nyní umožní deaktivovat tlačítko Bixby. Na jinou funkci ho ale nepřemapujete

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung sklidil nemálo negativních názorů uživatelů i recenzentů ohledně implementace tlačítka Bixby na pravou stranu Galaxy Note 8 a S8. Nyní umožňuje tlačítko deaktivovat.

Samsung věřil, že toto tlačítko by mohlo přimět více uživatelů používat nového asistenta. Problém je, že Bixby momentálně umí pouze korejštinu a angličtinu. Samsung nedávno softwarově zablokoval jakékoli aplikace třetích stran, které se snažily o přemapování tlačítka na jinou funkci (spuštění jiné aplikace, rozsvícení svítilny,…). Zároveň sdělil, že neplánuje jakkoli tuto situaci měnit.

Nyní ale přišla neočekávaná aktualizace, která uživatelům umožňuje tlačítko vypnout, jelikož i z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že opravdu častokrát mačkám tlačítko omylem. Pokud se rozhodnete tlačítko vypnout, nezapomeňte také deaktivovat Bixby Voice, který by jinak zůstal stále aktivní při delším podržení tlačítka.

Zdroj: Engadget

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď