Čtvrtek, Listopad 14

Samsung si opět rýpnul do Applu. V minutovém spotu poukazuje na vlastnosti, které Apple „dohání“

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung týden po začátku prodejů výročních iPhonů X přišel s minutovým spotem, ve kterém poukazuje na některé vlastnosti, které Apple u svých iPhonů teprve nyní dohnal, nebo jimi vůbec nedisponují.

Celé video představuje věrného zákazníka Applu, který si postupem času od roku 2007 až do současnosti rozbaluje nové iPhony. První model mu neumožnil pořídit fotografii, další model má malý displej a chybí mu pero S Pen, další byl utopen ve vodě, když konkurenční Samsung již byl vodotěsný. Dále Samsung poukazuje na absenci 3,5mm audio jacku, nutnosti různých donglů a absenci bezdrátového nabíjení (tu umí až iPhony 8 a X). Nakonec věrnému zákazníkovi dojdou nervy a koupí si Galaxy Note 8, který splňuje veškeré jeho požadavky.

Zdroj: Tech Crunch

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď