Pondělí, Prosinec 17

Samsung uvádí nová bluetooth sluchátka U Flex

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Společnost Samsung přivádí na trh novinku v podobě sluchátek s označením U Flex. Sluchátka U Flex jsou vybavena technologií USP.02 zajišťující kvalitní audio zážitek pomocí dvoucestného reproduktoru.

Sluchátka vynikají také svou ohebností. Díky flexibilnímu materiálu, z kterého jsou vyrobeny, jsou ohýbatelné až do úhlu 100 stupňů a nabízejí tak pohodlnější nošení, ale i delší životnost. Sluchátka Samsung U Flex jsou již na českém trhu dostupná za doporučenou maloobchodní cenu 1 799 Kč. K dispozici jsou v několika barevných variantách – černé, bílé a modré.

Sluchátka U Flex jsou opatřená dvoucestným reproduktorem – 11milimetrovým basovým reproduktorem a 8milimetrovým tweeter reproduktorem. Jejich spojení umocňuje celkový zážitek napříč celým audio spektrem. Navíc, díky unikátní technologii Scalable Codec, sluchátka nabízí stálé Bluetooth připojení i v případě krátkodobého přerušení Wi-Fi, a umožňují tak bezproblémové přehrávání hudby.

Design a použitý materiál zajistí pohodlně nošení a svým vzhledem i unikátní jistou kapku výjimečnosti. Jejich vysoce ohebný záhlavní most, který je zhotovený z flexibilního materiálu, umožňuje sluchátka ohýbat až do úhlu 100 stupňů.  Použitý materiál zabraňuje ztracení původního tvaru anebo narušení struktury sluchátek navzdory ohýbání. Můžete je tak nosit kdykoliv s sebou, dokonce i složená v malé kapse.

Sluchátka Samsung U Flex obsahují několik tlačítek, která jejich uživateli umožňují například zvýšení/snížení hlasitosti hudby, zastavení skladby nebo její přeskočení. Díky tlačítku Active Key je uživateli umožněn okamžitý přístup k aplikacím Bixby, S-voice a dalším hlasovým asistentům nebo funkcím. V neposlední řadě může uživatel díky Active Key zjistit aktuální čas, započít hlasové nahrávání anebo otevřít často užívané aplikace.

Díky voděodolné nanotechnologii Pi2 jsou sluchátka chráněna před vodou, a mohou tak být využívána i za deště. Prostřednictvím vibračních notifikací je pak uživatel informován o příchozích hovorech, a to i v hlučném prostředí. A v neposlední řadě dlouhotrvající baterie umožňuje na jedno nabití až 10 hodin přehrávání zvuku, 9 hodin hovoru a 250 hodin v pohotovostním režimu.

Zdroj: TZ

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď