Úterý, Únor 25

Se stolním počítačem do vlaku? Proč ne…

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Je mnoho výhod, ale také nevýhod, cestování pomocí hromadné dopravy. Kromě ušetření nějaké koruny za benzín a vyhnutí se nervování v neustálých městských zácpách můžete také udělat nějakou práci.

Notebook či tablet jsou tedy nedílnými společníky mnoha lidí na cestách. Tato slečna je evidentně velmi zaneprázdněná a každá minuta se tedy počítá, proto zřejmě neváhala vzít svůj 21,5″ iMac s obligátní klávesnicí a myší do vlaku, což zachytil a na Twitter publikoval David Hill (@davidhill_co).

Fotka obletěla svět a samozřejmě se nevyhla kreativním vtipálkům. Například Dmitry Kniazev (@vmdk_co) odpověděl touto fotografií:

Nechybějí různé narážky. Například Richard Kenyan (@RichardKenyan) píše:

Však používá Google Chrome, baterie notebooku by takovou cestu pravděpodobně nepřežila a když už byste museli notebook připojovat do elektrické sítě, rovnou se vyplatí vzít si s sebou iMac, jelikož má větší obrazovku!

Nedokážu si ale představit ten pohled na slečnu, která svůj iMac přenáší pod ramenem někde na nádraží, kde čeká na vlak. Pohled by to byl jistě k nezaplacení 🙂

Zdroj: Twitter [1, 2, 3], Hello Giggles

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď