Středa, Únor 19

Špičkový Samsung Galaxy S8 nyní seženete pod 14 tisíc Kč

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung Galaxy S8 je špičkovým smartphonem Samsungu z loňského roku. Přesto, že nástupce tohoto modelu – Samsung Galaxy S9 – je již v prodeji, loňská „Es Osmička“ se stále řadí mezi špičku mezi smartphony. Tento telefon nyní můžete díky akci Samsung Bonus pořídit za cenu pod 14 tisíc Kč.

Společnost Samsung od 3. dubna spouští akci Samsung Bonus, při které zákazníkům k nově zakoupeným vybraným loňským smartphonům vrátí 4000 Kč zpět. Akce se vztahuje na modely Galaxy S8, S8+ a Note8.

Podmínky akce

Tato akce má několik podmínek, které k získání bonusu 4000 Kč musíte splnit. Vybraný přístroj musíte zakoupit u některého z vybraných prodejců, dále musíte být mezi prvními 1000 lidmi, kteří slevu uplatní (pro model Galaxy S8 musíte být mezi první tisícovkou kupujících, u modelu S8+ mezi prvními 300 kupujícími, u modelu Note 8 mezi prvními dvěma sty). Akce platí od 03. 04. 2018 do 30. 04. 2018.

Mezi vybrané prodejce patří např.:

  • Alza.cz
  • Alfa computer
  • CZC.cz
  • DATART
  • ELECTROWORLD
  • KASA.cz
  • MALL.cz
  • Smarty.cz
  • a další…

Kompletní seznam vybraných prodejců najdete na stránkách akce.

Uplatnění slevy

K uplatnění slevy je nejprve třeba vybraný přístroj u vybraného prodejce zakoupit za plnou cenu. Poté se zaregistrujete do formuláře na stránce akce, kam zadáte číslo svého bankovního účtu, nahrajete čitelnou kopii účtenky dokazující váš nákup společně s fotografií výrobního štítku s čitelným výrobním číslem (IMEI). Po splnění všech podmínek vám Samsung na účet zašle částku 4000 Kč.

Registraci je nutné provést do 14 dnů od nákupu, nejpozději však do 30. 04. 2018. Podrobná pravidla akce naleznete zde.

Příklad – nový Samsung Galaxy S8 z oficiální české distribuce za 13 190 Kč

Řekněme, že jste si vyhlédli stříbrný Samsung Galaxy S8 u prodejce Smarty.cz za 17 190 Kč. Pro získání slevy je nutné přístroj za plnou cenu zakoupit a poté vyplnit formulář na stránkách samsung-bonus.eu. Samsung si poté vyhrazuje lhůtu 14 dní na upozornění, zda jste byli mezi prvními zájemci o akci, a můžete bonus tedy využít. Pokud jste se dostali mezi zákazníky, kteří mají na bonus nárok, do 35 dní od dokončení registrace přístroje vám na účet přijde částka 4000 Kč. Vy tak získáte úplně nový Samsung Galaxy S8 za cenu 13 190 Kč.

Pokud se však mezi vybrané zákazníky nedostanete, nárok na bonus vám nevzniká, a vy tak získáte telefon za plnou kupní cenu. Proto v případě zájmu o akci doporučujeme s nákupem příliš neotálet.

V případě, že se vám povede slevu uplatnit a získat telefon o 4 tisíce Kč levněji, získáte v případě modelu Galaxy S8 pouze 1 rok starý model, který se původně prodával za cenu téměř 22 tisíc Kč, o více než 8 tisíc Kč levněji oproti původní ceně, a to z oficiální české distribuce bez problémů se zárukou, na které můžete narazit u tzv. „šedivek“ dovezených z jiných zemí, které se za tuto cenu dají sehnat také. A to již stojí za zvážení, nemyslíte?

Zdroj: samsung-bonus.eu

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď