Neděle, Srpen 18

Spotify plánuje uvést na trh revoluční produkt

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Oblíbená hudební služba Spotify nejspíš vyvíjí nové zařízení, se kterým má velké plány. Nasvědčuje tomu nová pracovní nabídka na stránkách společnosti. Mohlo by se jednat o nositelné zařízení na způsob chytrých hodinek.

Spotify je jednou z předních světových služeb pro digitální streamování hudby. Pro tuto službu je pro většinu uživatelů ikonická její aplikace se zeleným logem. V dnešní době jsou totiž právě smartphony vnímány jako zařízení, na kterých posloucháme hudbu nejčastěji. Nové informace nasvědčují tomu, že tato populární služba by však kromě našich smartphonů chtěla ovládnout i další elektroniku, kterou denně používáme. Na stránkách společnosti se totiž objevila nová pracovní příležitost na pozici Senior Project Managera pro hardware. Zajímavý je však její popisek – v překladu říká, že Spotify má v plánu uvést „Produkt, který definuje nové kategorie, podobně jako se to povedlo hodinkám Pebble, Amazon Echo, nebo brýlím Spectacles od Snapchatu.“ Z toho se dá vydedukovat, že Spotify chystá nějaké nové nositelné zařízení, či nějaké zařízení, které budeme využívat jako součást naší každodenní rutiny. Žádné další detaily však neuvádí.

Je možné, že ani samo Spotify nemá úplně jasno v tom, co by tímto revolučním produktem mělo být. Jisté ovšem je, že Spotify pracuje na novém projektu, od kterého si slibuje velké věci. Označit nový produkt jako „Produkt, který definuje nové kategorie“, je přinejmenším velmi ambiciózní. Nám však zatím nezbývá než čekat, jaký produkt se za těmito slovy skrývá, až do doby, kdy ho firma dokončí a kompletně odhalí.

Zdroj: Androidauthority.com

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď