Neděle, Srpen 18

Ubisoft uvádí hru Assassin’s Creed Rebellion pro iOS a Android

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nedávno Ubisoft vydal Assassin’s Creed Origins, díl, na který se jistě spousta hráčů těšila. Dnes však přichází s jedním nemalým překvapením.

Tím překvapením je hra vydaná především pro „kapesní“ hráče, kteří buď nemají dostatečný výkon pro běh dnešních her, nebo jsou neustále v pohybu. Ať už je jejich důvod jakýkoli, Ubisoft se rozhodl tento poměrně rychle se rozšiřující segment především kvůli rychlému vývoji chytrých telefonů obsadit.

Ve hře

Samotná hra se odehrává v 15. století ve Španělsku a je vyvíjena společně se studiem Behavior Interactive. Přesto, že se hra velmi podobá nám již známé sérii, její vizualizace nabrala zcela nového pojetí. Ve hře uživatel buduje své bratrstvo Assassínů. Také lze konat mise v utajení proti templářům. Hra nabídne celkem 40 Assassínů včetně snad nejznámějších – Aguilar de Nerha a Ezio Auditore da Firenze. Navíc zde bude 20 dalších postav vytvořených exkluzivně  pro hru. Ty však zprvu odemčené nebudou.

Ubisoft uvádí, že je hra doporučena pro zařízení s iOS 8 a vyšším. V případě Androidu je verze nastavena na verzi 4.1, přičemž pro Androidy je hra optimalizovaná alespoň pro 2 GB RAM. Hra však zatím není vydána ale zatím víme, že bude k dostání zdarma.

Zdroj: Wccftech

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Zabývám se počítačovým hardwarem, mobily a periferiemi. Také se často zapojuji do různých HW a SW poraden. Vzhledem k tomu, že jsou tyto věci mou vášní, zapojil jsem se i jako redaktor webu TechRevue.

Zanechte odpověď