Středa, Únor 19

Uniká budoucí „zabiják“ vlajkových lodí

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Společnost Oppo, respektive její dceřinnou značku OnePlus asi nemusíme představovat. Její telefony od prvního modelu vytváří velký rozruch, jelikož nabízí specfikace vlajkových lodí za poloviční cenu.

Aktuální model značky je OnePlus 3T, což je vylepšená varianta modelu 3. Nyní však po internetu začaly kolovat údajné fotografie OnePlus 5.

Proč ne OnePlus 4? Především v asijských státech je totiž velmi rozšířená tetraphobie, což je fóbie z čísla 4. Takoví lidé věří, že číslo 4 přináší neštěstí a nebo dokonce smrt.

Z obrázku je patrné, že OnePlus zachová černý odstín, který debutoval u modelů 3 a 3T. Absence čtečky otisků prstů naznačuje, že zde se novinky také nekonají a měla by tedy zůstat i nadále pod displejem na přední straně. Zadní kryt bude kovový, což je příjemný bonus, avšak viditelný plastový předěl na spodní straně na kráse rozhodně nepřidává.

Co se týká fotoaparátů, ten přední by měl nabídnout 16MPx a zadní bude nově v duálním sestavení o prozatím neznámém rozlišení. Neznáme ani systém, jak budou dvě čočky fungovat – různé hloubky ostrosti?, černobílý senzor pro lepší vykreslení stínů?, různé ohniskové vzdálenosti či úhly záběru? Zbytek výbavy by měl čítat 5,5″ IPS displej, čipset Qualcomm Snapdragon 835, 6GB RAM, až 256GB interní paměti a 3000mAh akumulátor. Toto vše by měl výrobce zabalit do tohoto těla, jehož tloušťka nepřekročí hranici 7mm.

Zdroj: GSMarena

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď