Pondělí, Prosinec 17

Uniká Google Home Mini. Prošel certifikací FCC

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nedávno se vyrojily spekulace o tom, že Google chystá malou verzi svého chytrého reproduktoru Google Home. Podobně jako má například Amazon svůj Echo Dot.

Před několika dny však prošlo testováním amerického federálního komunikačního úřadu podezřelé zařízení, které poukazuje na to, že Google toto zařízení opravdu chystá. Bude to zřejmě opožděná odpověď na konkurenční Amazon Echo Dot, což je zmenšená verze asistenta Amazon Echo.

Důkazem, že se může opravdu jednat o toto zařízení, je unikátní FCC ID – A4RH0A, které je nenápadně podobné FCC ID velkého asistenta Google Home – A4RH0ME. Zařízení je na stránkách úřadu definováno jako „multimediální streamovací zařízení“. Z konektivity je zmíněná 5GHz a 2.4GHz WiFi a Bluetooth LE.

Cena je odhadovaná na 50 amerických dolarů a zařízení bude pravděpodobně odhaleno 4. října, kdy má Google naplánovaný event, kde mimo jiné představí i novou generaci telefonů Google Pixel.

Zdroj: Android Authority

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď