Pátek, Květen 29

Uniká možná podoba a specifikace Pixelu 3 XL. Potvrzují se mnohé spekulace

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Po XDA fórech se začaly potulovat snímky údajného Pixelu 3 XL, ze kterých je zřejmé hned několik potencionálních vlastností nadcházející vlajkové lodě Googlu.

Dle prvního pohledu na tyto dvě fotografie je zřejmé, že Google propadl posledním trendům a minimálně nový Pixel 3 XL nabídne výřez v displeji na jeho horní straně a malou bradu na spodní. Odpovídají tomu také nedávné úniky údajných krycích fólií na displej. Nad displejem si také můžeme všimnout také dvou kamer, jejichž využití samozřejmě můžeme pouze a jen odhadovat.

Na zadní straně se na první pohled tolik nezměnilo. Kamera, čtečka otisků prstů či přisvětlovací LED dioda zůstaly víceméně na svém místě, avšak pokud se zaměříme na zadní stranu pozorněji, vypadá to, že je vyrobena z jednoho kusu skla. Na vrchní straně je vyleštěné, na spodní zřejmě zbroušené pro rozdílný efekt. To by mohlo napovídat například tomu, že Google tento rok implementuje bezdrátové nabíjení.

Druhý snímek také prozrazuje některé technické specifika, jako je například 128GB interní paměti či 4GB operační paměti. Snímku na důvěryhodnosti pouze přidává fakt, že kódové označení crosshatch bylo nedávno v seznamu názvů, které by mohly patřit novým Pixelům. Pravděpodobně OLED displej má 6,2″ úhlopříčku a dodat by jej mělo LG.

Zdroj: 9to5google

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď