Úterý, Červen 18

Uniká podoba Huawei Mate 10

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Společnost Huawei se v posledních letech se svými smartphony dere do popředí. Doby, kdy byl Huawei vnímán jako čínský výrobce levných zařízení pro ty, kteří si nepotrpí na kvalitu a chtějí hlavně ušetřit, jsou ty tam. Nyní se Huawei úspěšně prosazuje i v nejvyšší třídě smartphonů, kam míří se svými modelovými řadami P a Mate. Podoba nového zástupce druhé jmenované řady se nám nyní postupně poodhaluje.

Nový Mate 10 se bude snažit zaujmout v době, kdy jsou trendem mezi mobilními telefony co nejtenčí rámečky okolo displeje. Tomu bude odpovídat jeho podoba. Na fotografii, kterou umístil na twitter Evan Blass, známý spíše jako leaker @evleaks, můžeme vidět celou přední stranu připravovaného smartphonu. Povšimnout si můžeme právě toho, že rámečky okolo displeje jsou velmi tenké.

O telefonu samotném zatím však nejsou známy žádné bližší informace. Vzhledem k tomu, že model Mate 9 disponoval rozměrným 5,9″ displejem, můžeme předpokládat, že v případě modelu Mate 10 se bude opět jednat o poměrně velký tabletofon, který se bude snažit zaujmout velkým displejem. Komu by velký displej vadil a toužil by po nějaké menší alternativě, pro toho má Huawei v nabídce kompaktnější, ale stále velmi dobře vybavené, modely řady P. Aktuální model této řady, Huawei P10, si z našeho redakčního testu odnesl velmi kladné hodnocení.

Více informací o chystaném modelu od Huawei zatím bohužel nemáme, ale o případných novinkách vás budeme informovat. Podle uniklého obrázku to vypadá, že se rozhodně máme na co těšit.

Zdroj: @evleaks via technobuffalo.com

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď