Úterý, Leden 22

Uniká podoba Xiaomi Mi6 Plus

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Xiaomi Mi6 je velmi úspěšným smartphonem. Se svým 5,15″ displejem by však nemusel vyhovovat uživatelům, kteří preferují velké telefony, tzv. tabletofony. Pro tyto uživatele Xiaomi však chystá alternativu v podobě modelu Mi6 Plus. Podoba tohoto smartphonu se nám začíná pomalu odhalovat, i když zatím jen neoficiálně. Měla by však být prakticky zvětšenou kopií standardního modelu.

Xiaomi MI6 Plus by se vzhledem mělo podobat modelu Mi6, mělo by však nabídnout o něco větší displej. Oproti modelu Mi6 s 5,15″ displejem by měl narůst o 0,55″ na 5,7″, rozlišení FullHD by mělo zůstat zachováno. Další výbava by se z velké části též měla shodovat s menším modelem – procesorem by měl být Snapdragon 835 od Qualcommu, najdeme zde i duální kameru nebo 6GB RAM. Interní paměť by měla mít 64/128GB a akumulátor kapacitu 4500 mAh, což je velmi slušná hodnota. Nad operačním systémem Android ve verzi 7.1.1 bude pracovat nadstavba EMUI. Na vzhled zadní strany se můžete podívat na obrázku níže, kde je model umístěn vlevo.

Na cenu a dostupnost nového modelu si budeme muset počkat až do oficiálního představení modelu, zatím je vše pouze ve fázi spekulace.

Zdroj: GSMarena.com

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď