Středa, Leden 22

Vodafone přichází s neomezeným internetem do domácností

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nedávno T-Mobile představil několik tarifů pro připojení domácností skrz LTE síť. Jeho řešení je však zaměřené převážně do menších měst, avšak nové řešení od Vodafonu je dostupné pro každého, kdo se svým připojením není spokojen.

Pokud se budete chtít připojit, přijde vás to na 449kč měsíčně, popřípadě 599kč, pokud u Vodafonu ještě nemáte žádný jiný tarif. Za tuto částku je Vodafone schopný dodat kamkoli v dosahu LTE sítě konektivitu 30/5Mbps. Je to jediný tarif, který si můžete zakoupit a většině uživatelů bude pravděpodobně stačit. FUP je neomezený, ale jste vázaní na danou adresu. Pokud se tedy pokusíte připojení sbalit třeba na chatu, nebude fungovat.

Prvních 24 měsíců také bude připojení dražší o 100kč, jelikož po dobu dvouleté smlouvy budete každý měsíc po stovce splácet modem s anténou. Celý aparát totiž není založený na malé krabičce, do které strčíte SIM kartu a ona vám pokryje celý dům WiFi sítí. K této instalaci bude třeba venkovní anténa, jejíž kabel bude svedený do modemu a zároveň WiFi routeru, který bude umístěn v domě. Vodafone však k tomuto tarifu nabízí kompletní montáž a nastavení zdarma.

Zdroj: TZ

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď