Středa, Leden 16

Výrobce iPhonů potvrdil bezdrátové nabíjení a voděodolnost v nadcházejících modelech

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Spekulace o nadcházející vlajkové lodi Applu – iPhonu 7s nebo 8 jsou v tomto období nekonečné. Každý den se dozvídáme o nových funkcích nebo předpokládaném vzhledu.

Tomu nahrává i nedávné vyjádření CEO společnosti Wistron – Robert Hwang, která pro Apple iPhony montuje. Ten se vydavatelství Nikkei Asian Review vyjádřil následovně:

Proces montování předchozích generací iPhonů se nijak významně nemění, ale některé nové vlastnosti, jako je například voděodolnost nebo bezdrátové nabíjení, nyní vyžadují podrobnější testování.

I přes toto vyjádření je třeba brát tuto informaci s nadhledem. O přítomnosti funkce bezdrátového nabíjení v iPhonu se spekuluje již delší dobu, proto toto vyjádření jen přispívá tomu, že by tomu tak opravdu mohlo být.

Zdroj: GSMarena, Nikkei Asian Review

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď