Neděle, Srpen 18

Vývojáři objevili v betě iOS 11 nové sportovní aktivity pro Apple Watch

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

V beta verzi iOS 11 vývojáři objevili nové sportovní aktivity, které zřejmě nabídne chystaný WatchOS 4.

Ten totiž již nedočkavě klepe na dveře, jeho představení je totiž plánováno na září. Dle úniků některých operátorů má být WatchOS 4 představen společně s novými iPhony a to 12. září. Ikonky níže na obrázku byly totiž nalezeny při rozborce programu Apple Watch Companion, který komunikuje s hodinkami, aktualizuje je a podobně.

Doposud, přestože byly Apple Watch již od svého uvedení na trh určeny také jako přesný sportovní tracker, nenabízely hodinky širokou paletu sportů k měření. Z obrázku tedy můžeme vyčíst, že se můžeme těšit minimálně na schopnost sledování baseballu, surfování, fotbalu, skoku do výšky, basketbalu, lyžování, bowlingu a tance.

Předpokládá se, že tyto funkce by měly dorazit v podobě systémové aktualizace i na stávající Apple Watch. Apple by totiž měl představit novou generaci hodinek, která by ale neměla přinášet žádné novinky, pouze přinesou podporu připojení přes LTE.

Zdroj: iPhone Hacks

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď