Neděle, Srpen 18

Xiaomi chystá nový model Mi 5X

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Čínské Xiaomi chystá nový model, který se svou výbavou zařadí těsně pod ty nejvybavenější modely, do vyšší střední třídy. Bude jím připravované Xiaomi Mi 5X.

Nový model od Xiaomi se bude snažit zaujmout slušnou výbavou za přijatelnou cenu. Z dosavadních úniků a údajů z certifikačního procesu víme, že telefon by měl disponovat procesorem Qualcomm Snapdragon 625, 5,5″ FullHD obrazovkou, 4GB RAM paměti nebo nejnovějším Androidem ve verzi 7.1 Nougat s uživatelskou nadstavbou MIUI 9. Na spodní straně nalezneme USB-C konektor, na zádech poté, podobně jako u modelu Mi6, hned dvojici fotoaparátů spolu s dvoubarevnou přisvětlovací LED diodou. O model je velký zájem, na stránkách společnosti již vyjádřilo zájem o předobjednávku více než 100 000 zájemců.

Xiaomi Mi 5X bude oficiálně představeno světu již na konci tohoto měsíce, konkrétně 26. června. Cena zařízení by měla činit v přepočtu na naši měnu necelých 7000 Kč. Zda se k nám smartphone oficiálně dostane, není jisté. Je však pravděpodobné, že ho sem bude alespoň dovážet některý z dovozců, jako se tomu dělo u předchozích modelů značky.

Zdroj: GSMarena.com (2) (3)

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď