Středa, Leden 29

Xiaomi druhý měsíc po sobě zopakovalo své úspěchy. Prodalo přes 10 milionů smartphonů

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

CEO společnosti Xiaomi, Lei Jun, se na čínské sociální síti pochlubil s opakovaným překročením hranice deseti milionů prodaných smartphonů. A to druhý měsíc po sobě.

Poprvé prodalo Xiaomi přes deset milionů smartphonů v září tohoto roku. Mnozí z nás si mysleli, že se jedná o výkyv na trhu a prodeje byly pouze nárazově vyšší. Xiaomi má však dávku štěstí, nebo jen dokázalo, že na to má, jelikož prodalo deset milionů smartphonů a v říjnu tohoto roku. V kontextu s touto novinku CEO také láká na slevy na model Mi 5X, který je po světě známý spíše jako Mi A1.

Xiaomi ale nepolevuje. Nastavilo si ambiciózní cíl a to prodat 90 milionů smartphonů za rok 2017. To je skoro o 50% víc, než minulý rok, za který Xiaomi prodalo 58 milionů smartphonů. Nový cíl by překonal i dosavadní rekord z roku 2015, kdy Xiaomi prodalo 70 milionů smartphonů.

Zdroj: GSMarena

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď