Úterý, Leden 22

Xiaomi láká na představení nové vlajkové lodě. Nabídne duální kameru

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Xiaomi na svém Twitteru láká na představení nové vlajkové lodě, kterou bude pravděpodobně model Mi MIX 2 s displejem, který nenabídne prakticky žádné rámečky.

Datum bylo stanoveno na 5. září, což je předposlední den veletrhu IFA v Berlíně. Xiaomi se ale o tomto veletrhu nijak nezmiňuje. Představení by však mělo být globální a telefon by se tak měl opravdu nabízet a prodávat na všech trzích, ne jako například model Mi MIX, který byl dostupný pouze v Číně.

Z tweetu lze vyčíst pouze to, že telefon by měl nabídnout duální kameru. Dle snímku soudím, že se bude jednat o dnes poměrně častou konfiguraci – širokoúhlý a teleskopický objektiv, díky kterému telefon dosáhne dvojnásobného zoomu bez ztráty kvality (podobně, jako u nově představeného Samsungu Galaxy Note 8).

Necháme si tedy překvapit, co Xiaomi 5. září ukáže a zda se dokáže vyrovnat výše zmiňovanému Notu 8 či budoucího LG V30, které bude představeno na veletrhu IFA v Berlíně.

Zdroj: Gizmo China, Twitter

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď