Středa, Leden 16

Xiaomi Mi6 se vyprodalo během několika sekund, další várka přijde 5. května

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nedávno představený telefon Xiaomi Mi6, který je vlajkovou lodí mezi smartphony této čínské značky, se po otevření objednávek vyprodal během několika sekund. Další várka by však měla přijít již 5. května.

Čínskou společnost Xiaomi již asi není potřeba dlouze představovat. Z původně nepříliš známého čínského výrobce smartphonů se postupem času vypracovala ve značku, která vyrábí spoustu věcí, od smartphonů a příslušenství pro ně až po elektrokola, a která je již dobře známa i na našem trhu. Xiaomi nedávno představilo nový špičkový smartphone pro rok 2017 – model Mi6. Xiaomi u svých telefonů často pořádá tzv. flash sales, kdy nabídne první várku nového smartphonu prvním zájemcům přes internet, s tím, že počet kusů je omezený, a kdo s objednávkou zahálí, na toho se v první vlně nedostane. Tuto akci společnost uspořádala i s novým Mi6. Zájem zákazníků byl obrovský, jelikož první várka telefonů byla rozebrána několik sekund po otevření objednávkového systému.

Podle serveru gizmochina.com by však druhá vlna objednávek měla přijít již cca za týden, 5. května.

Xiaomi Mi6 nabízí špičkovou výbavu za relativně přiměřenou cenu, a tak se není čemu divit, že o něj uživatelé jeví obrovský zájem. Smartphone nabízí kvalitní skleněno-kovovou konstrukci, 5,15″ FullHD LCD displej, nebo relativně velkou 3,350 mAh baterii. Hlavním lákadlem však je špičkový procesor Qualcomm Snapdragon 835 a nadstandardních 6GB RAM paměti. Vnitřní úložiště má buď 64, nebo 128GB. Xiaomi si za toto zařízení řekne o $360 (přibližně 8 900 Kč) za základní 64GB verzi a o $420 (přibližně 10 400 Kč) za 128GB verzi.

Zdroj: Androidauthority.com, (2)

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď