Pátek, Duben 3

Xiaomi Oclean SE: Čisté zuby s detailní statistikou a nastavením skrz váš mobil

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Každý chceme mít dokonalý úsměv, mnoho lidí si však neumí čistit zuby správně, nebo na to zkrátka nemají čas. Zubní plak se poté se zbytky kávy a jídla usazuje na vašich zubech, které poté žloutnou a slábnou.

Přestože je na trhu mnoho elektrických zubních kartáčků, Xiaomi Oclean SE nabídne opravdu zajímavé funkce. S cenou, která aktuálně činí díky našemu kupónu necelých 1100kč (o 200kč levněji, než běžně), pouze naši čtenáři dostanou ještě náhradní hlavu kartáčku, která jinak vyjde na 150kč.

Jak jsem již výše nakousl zajímavé funkce, pojďme si je společně představit. Kartáček Xiaomi totiž umí nejen dobře vyčistit vaše zuby, dokáže i namasírovat dásně a díky 72 programům dokonale přizpůsobit čištění vaším zubům i času. Kartáček se přes Bluetooth umí spojit i s Android či iOS telefonem, na kterém můžete nejen nastavovat veškeré programy, dobu čištění a zobrazovat stav kartáčku, nýbrž můžete díky několika vestavěným senzorům sledovat i to, jak kvalitně si zuby čistíte. Kartáček totiž zaznamenává, pod jakým úhlem a kde si zuby čistíte, udělá statistiku a ukáže vám, kde byste měli čištění zlepšit a kde se čistíte až příliš.

TIP: Zakupte chytrý kartáček Xiaomi ZDE a využijte našeho slevového kupónu ocleanSE$3

Funkce kartáčku v kostce:

  • výkonný motor, který dokáže vyvinout až 40 000 vibrací za sekundu
  • kartáček americké kvality DuPont Tynex Brilliance – naprosto nezávadný, zdravý a k přírodě šetrný
  • tři módy čištění a čtyři režimy kvality čištění
  • Bluetooth 4.2 LE pro spojení s telefonem
  • několik integrovaných senzorů pro kontrolu kvality čištění
  • magnetická bezdrátová nabíječka, která kartáček nabije již za 6h a to až na 60 dní (za předpokladu, že se denně budete čistit 2×2 minuty)
  • ideální kartáček na cesty díky jeho výdrži na jedno nabití společně s aplikací, která ukazuje přesný stav nabití
  • odolná unibody konstrukce s odolností IPx7 dovoluje celý kartáček kompletně ponořit pod vodu

O e-shopu Gearbest:

Gearbest je jeden z největších e-shopů nejen s elektronikou. Nejvíce se prosadil na domácím – čínském – trhu, ze kterého se mu nyní daří velmi rychle expandovat do světa. Nakupuje zde již mnoho Čechů a to kvůli velmi příznivým cenám, 45 denní záruce vrácení peněz za poškozené zboží a roční záruce na skryté vady.

Nejen kvůli tomu Gearbest staví sklad i u nás, v České republice, díky čemuž se u vybraných produktů zkrátí doba čekání na několik dní. Z čínských skladů trvá obvykle bezplatná pošta kolem 10-30 dní. Na Gearbestu jsme samozřejmě nakoupili již nesčetněkrát a vždy bez problémů, nedoporučovali bychom našim čtenářům cokoli, co bychom sami neověřili.

 

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď