Středa, Leden 16

Sony Xperia XZ Premium nově v Bronzově zlaté barvě

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Vlajková loď mezi smartphony od společnosti Sony – model Sony Xperia XZ Premium – dostává ještě před uvedením na trh novou barevnou variantu. Je jí „Bronzově zlatá“ barevná kombinace. Bude se snažit oživit dvojici fádních barev, ve kterých byla Xperia XZ Premium uvedena.

Sony Xperia XZ je v současnosti nejvybavenějším smartphonem od Sony. Představena byla na letošním veletrhu MWC v Barceloně, a to v chromové a tmavě černé barevné variantě. Přestože se smartphone stále nedá koupit, ale pouze předobjednat, Sony nelenilo a převléklo svou mobilní chloubu do nové barvy. Nová Bronzově zlatá varianta tak obohatí dvojici poněkud fádních barev a měla by dodat smartphonu na atraktivitě, a to především u žen.

Xperia XZ je jakožto vlajková loď mezi smartphony značky Sony vybavena nejnovějšími technologiemi a specifikacemi. Na přední straně se nachází 5,5″ 4K LCD displej krytý ochranným sklem Corning Gorilla Glass 5. Uvnitř smartphonu se nachází procesor Qualcomm Snapdragon 835, kterému asistují 4GB operační paměti spolu se 64GB úložištěm. Celý telefon je voděodolný podle specifikace IP68, což znamená odolnost proti ponoření pod vodu až do 1,5 metru po dobu 30 minut.

Xperia XZ Premium v nové barevné variantě bude dostupná na vybraných trzích koncem června. Ve Velké Británii je smartphone již dostupný k předobjednání, a to za cenu  £649, což je v přepočtu okolo 20 500 Kč. Dostupnost ani cena na českém trhu bohužel zatím nejsou známy.

Zdroj: fonearena.com

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Už od mala se zajímám o mobilní technologie, obzvláště mobilní telefony. Postupem času jsem zakotvil u OS Android, který spokojeně používám dodnes. V současnosti jsem studentem telekomunikací. Jsem také vášnivý cyklista.

Zanechte odpověď