Úterý, Leden 22

Za nákup staršího Samsungu Galaxy S7 (edge) dostanete 3500kč zpět

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Samsung chce zřejmě podpořit prodeje vlajkových lodí minulého roku – Galaxy S7 a S7 edge. Ty se totiž s příchodem Galaxy S8 staly poměrně zajímavým cílem pro ty, kteří hledají zajímavý poměr ceny a výkonu.

S tím zašel Samsung ještě na další úroveň a ze svých „es sedmiček“ udělal velmi zajímavé zboží. Dokáží totiž stále nabídnout jeden z nejlepších fotoaparátů v mobilu vůbec, stále velmi slušný čipset Exynos 8890 společně s 4GB RAM, interní paměť o kapacitě 32GB rozšiřitelná pomocí microSD karet a certifikaci odolnosti IP68, která dovolí telefony ponořit do hloubky až 1,5m pod sladkou vodu po dobu 30 minut.

 

Pochlubit se také mohou Super AMOLED displeji s 2K rozlišením – úhlopříčkou 5,1″ disponuje Galaxy S7 (plochá varianta), 5,5″ poté nabídne S7 edge (zahnutá varianta). Zajímavá je také výdrž na jedno nabití, které v případě ploché verze zajišťuje 3000mAh akumulátor a v případě zahnuté verze poté 3600mAh. Ty můžete nabíjet třeba i bezdrátově.

Akce se může zůčastnit kdokoli, kdo v období od 1.7 do 20.8.2017 nakoupí Samsung Galaxy S7 nebo S7 edge. Akce platí pouze při nákupu do dvou kusů na osobu. Po nákupu zařízení je poté třeba ho zaregistrovat na speciální stránce Samsung Bonus a k tomu přiložit kopii originální účtenky z obchodu, kde jste zařízení zakoupili. Do několika dnů Vám poté Samsung vyplatí 3500kč zpět na Váš bankovní účet.

Akce je limitována časem nebo prodanými kusy, což může být v případě této akce rozhodující. Pokud tedy nad některými z těchto Samsungů přemýšlíte, jednejte rychle. Akce se můžou zúčastnit pouze osoby starší 18 let. Úplné znění pravidel soutěže je k dispozici zde.

Zdroj: TZ Samsung

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď