Středa, Duben 8

Díky bugu můžete mít „prémiové Spotify“ zcela zdarma

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Spotify je snad nejznámější aplikace na poslech hudby. Pro plně ovladatelný poslech hudby bez reklam je však zapotřebí si zakoupit verzi Premium.

Na co si však kupovat Premium, když vývojáři již delší dobu ponechávají k dispozici Premiový bug zcela zdarma? Ano, dost možná si chyby všimlo více lidí a někteří z nich z ní jistě těží ve svůj vlastní prospěch. Chyba způsobuje, že si můžete na mobilních zařízeních přehrávat hudbu s funkcemi, které byste získali jen zakoupením Premium. Těmi jsou libovolné přeskakování hudby a posouvání stopáže. Bohužel, reklamy se zbavit nelze. Přeneseně, získáte nad hudbou stejnou kontrolu, jako v počítačové verzi, kde si k přepínání a posouvání hudby platit Premium nemusíte.

Využít této chyby v aplikaci je velmi jednoduché, avšak jistě pochopíte, že takovou informaci šířit z důvodu ochrany Spotify nebudeme. Prozradím však verzi, ve které chyba přetrvává. Chyby jsem si všiml v aktuální verzi pro Android, kterou je v tuto chvíli 8.4.9.271. Je pravděpodobné, že chyba se objevuje i na zařízeních s operačním systémem iOS, což v tuto chvíli bohužel nemám jak ověřit.

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Zabývám se počítačovým hardwarem, mobily a periferiemi. Také se často zapojuji do různých HW a SW poraden. Vzhledem k tomu, že jsou tyto věci mou vášní, zapojil jsem se i jako redaktor webu TechRevue.

Zanechte odpověď