Neděle, Srpen 18

Zřejmě brzy zase všichni vyrazí do ulic. Niantic chystá Harryho Pottera

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Určitě si všichni pamatujeme na šílenství, které způsobila hra Pokémon GO, která kompletně běžela na konceptu rozšířené reality. Dokázala totiž vytáhnout hráče do ulic.

Na úspěch této hry by však měla navázat nová hra, kterou bude Harry Potter: Wizards Unite. Nemáme žádné obrázky ze hry nebo přesnější informace o konceptu hry, avšak v tiskové zprávě Niantic potvrdil spolupráci se společností Warner Bros, která za Harrym Potterem stojí. Ve hře budete hrát za čaroděje nebo čarodějku, budete opět chodit v ulicích a učit se kouzla, potkávat všemožné příšery a bojovat s nimi.

Hra by měla nabídnout více možností hraní s přáteli, spojování se proti silnějším příšerám a podobně. Namísto portálů z Ingressu či Pokéstopů z Pokémonů by zde měly být také různé zastávky, ze kterých budete získávat suroviny a cenné artefakty. Hra by se měla objevit někde v průběhu roku 2018 a prozatím nikdo ani nic nenapovědělo natolik, abychom byli schopní odhadnout termín zveřejnění.

Zdroj: Macworld

Sdílet článek pomocí:

O autorovi

Hardware a počítačové sítě jsou již od malička mým koníčkem. I proto se po dokončení studií v oboru také stal mou vysněnou prací. Největší "srdcovkou" jsou pro mě smartphony a široká paleta příslušenství pro ně. Jsem jasný Androiďák, který se však nebrání novým poznatkům a zkušenostem.

Zanechte odpověď